Коптіння м’яса

Копчення м’яса здавна вважалася одним з найнадійніших способів зберігання продукту. Адже в копчених продуктах зберігається близько 90% корисних властивостей, багато білків, вітамінів групи A, B і C. Вони знижують рівень холестерину в крові, тому копчене м’ясо не тільки приємне на смак, але й дуже корисне для здоров’я. Копчення глибоко насичує смак грудинки, ребер та інших м’ясних частин, м’якоть стає м’якою і легко відділяється від кістки. М’ясо попередньо можна замаринувати або просто натерти сіллю, в будь-якому випадку аромат вийде незабутній.

Як коптити м’ясо на трісках?

Незалежно від того, проводиться копчення в домашніх умовах або на виробничих об’єктах, важливо правильно організувати процес і використовувати якісне паливо. У коптильних камерах застосовується спеціальна тріска для копчення. Вона створена для того, щоб максимально розкрити смак м’ясних продуктів і ефективно використовувати можливості каганця. В якості палива для копчення може бути використана тріска таких порід дерев:

  • дуба, вільхи, бука. Така тирса рівномірно прогорає, забезпечує достатню кількість диму і, як наслідок, дивовижний смак готових м’ясних страв;
  • яблуні, черешні, груші та інших фруктових дерев, які додають копченим продуктам солодкуватий аромат і приємний яскравий колір.

Не слід використовувати як тріску для копчення м’яса хвойні породи деревини, оскільки смак страви буде безнадійно зіпсований. Це відбувається через те, що в хвойних деревах міститься велика кількість смолистих речовин, які при попаданні в м’якоть копченого продукту роблять його гірким і непридатним для подальшого вживання.

Де взяти тріску для копчення м’яса?

Багато домашніх умільців, які вже не вперше займаються копченням м’ясних продуктів, переконалися на власному досвіді, що більш вигідно тріску для копчення купувати готову. Адже вона виготовлена з якісних порід деревини, має достатній рівень вологості і однакові розміри фракцій. Вона забезпечує бездоганний результат копчення і гарантує високу якість готової страви. Якщо ви спробуєте заготовити тріску для копчення самостійно, ви переконаєтеся, що це досить складний процес. Потрібно вибрати якісну деревину, обов’язково розділити її на однакові фракції. Адже тільки рівномірне прогорання тріски забезпечить відповідний рівень приготування страви в диму. Також важливо, щоб тирса були сира, але не волога, адже тоді дотримується найбільш економічно вигідний режим витрати палива і виділення диму.

Gallus Trade – лідер в галузі виготовлення тріски для копчення

Компанія Gallus Trade вже не перший рік займається виготовленням тріски для копчення м’яса й домоглася значних успіхів у цій справі. Якість продукції завжди незмінно висока, тому довіра клієнтів постійно зростає. Ми співпрацюємо як з роздрібними, так і оптовими покупцями, тому виконуємо замовлення на поставку партій товару різного об’єму. Якщо ви хочете купити невеликий запас тріски для одного копчення, ми надамо вам таку можливість. Також ми раді співпраці з ковбасними цехами і виробничими об’єктами, які виготовляють копчені продукти на продаж. Ви будете приємно здивовані високим рівнем сервісу і доступними цінами.

img_news1

 

 

Форма замовлення
captcha

Дякуємо за Ваше повідомлення!
Ми відповімо на нього як омога скоріше