4 x 6 x 3мм

4 x 6 x 3мм

Черешня
Фракція 4 *6 *3мм
Вологість 10± 2%
Склад 100% черешня
Вага 15кг
Пакування LDPE мішок
Термін зберігання: 36 місяців(сухе приміщення)

6 x 12 x 3 мм

6 x 12 x 3 мм

Черешня
Фракція 6 *12 *3 мм
Вологість 10 ± 2%
Склад 100% черешня
Вага 15кг
Пакування LDPE мішок
Термін зберігання: 36 місяців (сухе приміщення)

На процес копчення в цілому і якість готового продукту впливає не тільки температура і кількість диму в коптильній камері, але і порода деревини. Якщо температуру і доступ кисню можна регулювати, то вибір тріски для копчення спочатку повинен бути правильним. Якщо ви хочете досягти бездоганного смаку продуктів, слід використовувати тільки якісну щепу. Деякі вважають, що для копчення підійдуть будь-які пиломатеріали, однак це помилкова думка. Бруд і пил, присутні у відхідних частинах, можуть зіпсувати навіть найкраще м’ясо або рибу. Підкреслити смакові якості продуктів може тріска для копчення черешня. З її допомогою найкраще коптити домашню птицю, рибу, сало, овочі та сири. Готові страви виходять яскраво-помаранчевими з червоним відтінком і мають фруктовий, злегка солодкуватий аромат. Тріска для копчення черешня може використовуватися як для холодного, так і для гарячого способу обробки димом.
Фруктова тріска для копчення від компанії Gallus Trade
Якщо ви не хочете зіпсувати вихідну сировину і бажаєте отримати відмінний за смаком готовий продукт, компанія Gallus Trade пропонує купити фруктову тирсу для копчення високої якості. Наша компанія спеціалізується на виготовленні тріски для копчення з фруктових дерев, зокрема з черешні. Ми приділяємо найпильнішу увагу якості виготовлення і контролюємо кожен етап виробничого процесу. Тріска для копчення черешня, яку пропонує наша компанія, характеризується такими властивими перевагами:
● виготовляється зі свіжої фруктової деревини;
● має однорідний склад без домішок, що забезпечує рівномірне копчення м’яса, риби, сиру та інших інгредієнтів;
● наділяє готову страву фруктовим ароматом і забезпечує гарний зовнішній вигляд;
● збільшує термін зберігання продуктів за рахунок дотримання оптимального рівня вологості;
● розміри тріски для копчення черешні однакові, завдяки чому вона рівномірно прогорає і тліє;
● екологічно чистий продукт. Продукція, приготована на деревній фруктовій трісці, виходить смачною, ароматною і корисною для організму, оскільки в ній не містяться консерванти.
Якщо ви вирішите купити тріску черешні для копчення в домашніх умовах, ви будете впевнені, що не зіпсуєте хорошу сировину, а отримаєте готову до вживання страву без шкідливих домішок і гідну найвишуканішого обіднього столу.

Тріска для копчення черешня оптом і в роздріб
Ми співпрацюємо як з дрібними, так і великими виробничими підприємствами, тому реалізуємо різні за обсягом партії товару. Наша фруктова тріска для копчення підходить абсолютно для всіх коптильних камер, тому ви можете з упевненістю замовляти товар. Ціни ми встановлюємо доступні, відповідно нашими клієнтами можуть стати компанії з різним рівнем прибутку. Враховуючи високу якість пропонованої тирси, ми можемо з упевненістю сказати, що за умови використання якісної сировини і дотримання технології копчення, ви зможете істотно підвищити рівень свого виробництва і залучити нових клієнтів.

Форма замовлення
captcha

Дякуємо за Ваше повідомлення!
Ми відповімо на нього як омога скоріше