0,3-1 мм

0,3-1 мм

Вільха
Фракція 0,3-1 мм
Вологість 10 ± 2%
Склад 100% вільха
Вага 15кг
Пакування LDPE мішок
Термін зберігання: 36 місяців (сухе приміщення)

1-3 мм

1-3 мм

Вільха
Фракція 1-3 мм
Вологість 10 ± 2%
Склад 100% вільха
Вага 15кг
Пакування LDPE мішок
Термін зберігання: 36 місяців (сухе приміщення)

4 x 6 x 3мм

4 x 6 x 3мм

Вільха
Фракція 4мм*6мм*3мм
Вологість 10±2%
Склад 100% вільха
Вага 15кг
Пакування LDPE мішок
Термін зберігання: 36 місяців(сухе приміщення)

6 x 12 x 3 мм

6 x 12 x 3 мм

Вільха
Фракція 6 *12 *3 мм
Вологість 10 ± 2%
Склад 100% вільха
Вага 15кг
Пакування LDPE мішок
Термін зберігання: 36 місяців (сухе приміщення)


Аромат і смак копчених страв – це справжнє задоволення і спокуса для цінителів вишуканої їжі. Неможливо відмовитися від дегустації копчених продуктів, почувши один тільки запах. На смак готових страв в першу чергу впливає тріска для копчення. Найбільш кращим варіантом серед усього розмаїття вибору є тріска для копчення вільхова. Саме вільха по праву вважається царським деревом, яке дозволяє на повну силу розкритися аромату і запаху копченої страви. Це екологічно чиста деревина, яка під час згоряння не виділяє чорної кіптяви і шкідливих речовин. У продуктах, приготовлених на вільховій трісці, зберігається величезна кількість корисних речовин, білків і вітамінів.
Переваги використання тріски вільхи для копчення
Якщо ви хочете приготувати в диму кролика, дичину, рибу та інші морепродукти, слід купити щепу вільхи для копчення. Саме її фахівці рекомендують використовувати для ніжного м’ясного філе. Завдяки природним властивостям деревини, вільхова тріска для копчення володіє високими якісними показниками:
● дезінфікуючі властивості диму, які перешкоджають розмноженню і розвитку гнильних бактерій, зберігаючи продукт свіжим протягом довгого часу;
● глянсова поверхня готових страв, приємний коричневий відтінок і апетитний зовнішній вигляд;
● прекрасні показники горіння, завдяки чому ефективність копчення зростає, а смак продуктів поліпшується.

Купити тріску вільхи для копчення чи зробити самому?
Багато хто вважає, що можна самому заготовити тріску для копчення, однак це досить важке завдання, що вимагає певного досвіду і вправності. Для того, щоб тріска для копчення вільха рівномірно прогорала, це мають бути однакові за розміром фракції. У домашніх умовах зробити такі заготовки непросто. Тому щоб не ризикувати і не зіпсувати смак продуктів, краще купити готову вільхову тирсу для копчення. Коштує вона недорого і істотно заощадить ваш час і сили. Вам потрібно буде тільки розкласти вільхову тирсу для копчення на дно коптильної камери, скропити верхній шар водою і почекати, поки продукти приготуються.
Де купити тирсу вільхову для копчення?
Якщо ви хочете урізноманітнити свій стіл, порадувати гостей і близьких, копчене м’ясо або риба впораються з цим завданням. Вам не потрібно великих витрат для приготування цих страв. Потрібно тільки каганець, дрова чи вугілля і вільхова тріска для копчення, купити яку можна в компанії Gallus Trade. Ми пропонуємо великий вибір тирси вільхи для копчення за найдоступнішими цінами. Тріска виготовляється з екологічно чистої деревини вільхи з дотриманням всіх технологічних норм. Упаковується продукт в поліетиленові пакети, повністю захищаючі тирсу від вологи.
Ми працюємо як з роздрібними, так і оптовими покупцями, тому виконуємо замовлення на поставку партій товару різного об’єму. Ви можете придбати кілька пакетів вільхової тріски для приготування невеликої кількості копчених страв або зробити оптове замовлення для більш масштабних виробничих обсягів. Ми гарантуємо вигідні умови для співпраці!

Форма замовлення
captcha

Дякуємо за Ваше повідомлення!
Ми відповімо на нього як омога скоріше