4 x 6 x 3 мм

4 x 6 x 3 мм

Дуб
Фракція 4 *6 *3 мм
Вологість 10 ± 2%
Склад 100% дуб
Вага 15кг
Пакування LDPE мішок
Термін зберігання: 36 місяців (сухе приміщення)

6 x 12 x 3 мм

6 x 12 x 3 мм

Дуб
Фракція 6 *12 *3 мм
Вологість 10 ± 2%
Склад 100% дуб
Вага 15кг
Пакування LDPE мішок
Термін зберігання: 36 місяців (сухе приміщення)

Які смакові якості і аромат матиме птиця, м’ясо, риба або інші продукти, приготовлені в процесі копчення, залежить від породи дерева, з якої виготовлена деревна тріска. Чим щільніше структура самої деревини, тим більша кількість горючого матеріалу в ній міститься. А це означає, що в процесі згоряння виділиться більше тепла. Також якість копчення визначається складом летких газів, які виділяються під час горіння. Адже саме цей запах в підсумку отримає готовий копчений делікатес. Особливо хороша в цьому плані тріска дубова для копчення, в ній міститься найбільша кількість ароматичних сполук.
Чому варто використовувати для копчення щепу із дуба?
Якщо ви хочете отримати соковите ніжне і неймовірно ароматне копчене м’ясо, дубова тріска підійде найкраще. Це м’який і безпечний продукт, який під впливом високої температури і без доступу кисню тліє і виділяє ароматний коптильний дим, в якому готується їжа. Використання дубової тріски для копчення дозволяє досягти бездоганного смаку, таку страву захочеться спробувати знову і знову. Ця деревина як не можна краще підходить для копчення, адже володіє такими перевагами:
● бездоганні якісні характеристики. Дубова тріска не гниє, може довгий час зберігатися на складі без втрати властивостей. Стійко реагує на зовнішні подразники;
● висока теплопродуктивність, яка забезпечується великим вмістом дубильних речовин;
● привабливий зовнішній вигляд готових страв. Завдяки дубовій тирсі для копчення, продукти мають насичений колір, запаморочливий аромат і “димовий” присмак;
● прекрасні консервуючі властивості. Продукти, приготовані на дубовій трісці, можуть довго зберігатися і не псуватися.
Для копчення слід використовувати саме деревну тріску, яка виготовлена для цього процесу. Не рекомендується в якості коптильного матеріалу застосовувати відходи пиломатеріалів, адже в них міститься пил і бруд, що в наслідок зіпсує смак м’ясних продуктів. Крім того, відхідна частина може залишитися від обробленого хімікатами дерева. Приготована на таких відходах їжа може викликати сильне отруєння. Дубова тріска для копчення позбавить вас від будь-яких ризиків і забезпечить високу якість приготованої страви.

Де купити дубову щепу для копчення?
Якщо ви хочете придбати дубову щепу для копчення за доступною ціною, компанія Gallus Trade запропонує вигідні умови. Ми спеціалізуємося на продажі тирси для копчення, тому надаємо продукт, що відповідає всім критеріям якості. Вся продукція має оптимальний рівень вологості, не пересушена і готова до застосування. Ви можете придбати невелику партію дубових трісок, якщо хочете приготувати страви в маленькій кількості, а також замовити тирсу оптом, якщо маєте власне виробництво. Ми завжди готові піти назустріч покупцям і запропонувати співпрацю на взаємовигідних умовах. Працюємо як на регіональному, так і всеукраїнському ринку. Замовляйте дубову щепу для копчення і дивуйте своїх клієнтів смачними стравами!

Форма замовлення
captcha

Дякуємо за Ваше повідомлення!
Ми відповімо на нього як омога скоріше