1-3 мм

1-3 мм

Яблуня
Фракція 1-3 мм
Вологість 10 ± 2%
Склад 100% яблуня
Вага 15кг
Пакування LDPE мішок
Термін зберігання: 36 місяців (сухе приміщення)

4 x 6 x 3 мм

4 x 6 x 3 мм

Яблуня
Фракція 4 x 6 x 3 мм
Вологість 10 ± 2%
Склад 100% яблуня
Вага 15кг
Пакування LDPE мішок
Термін зберігання: 36 місяців (сухе приміщення)

6 x 12 x 3 мм

6 x 12 x 3 мм

Яблуня
Фракція 6 *12 *3 мм
Вологість 10 ± 2%
Склад 100% яблуня
Вага 15кг
Пакування LDPE мішок
Термін зберігання: 36 місяців(сухе приміщення)


Той, хто не любить копчене м’ясо, рибу, сир та інші продукти, просто ні разу не пробував якісно приготовану страву. Адже цей незабутній смак і дивовижний аромат викликає масу приємних смакових відчуттів. Таку страву хочеться спробувати не раз. Широке застосування в кулінарному виробництві знаходить фруктова тріска для копчення. Вона володіє прекрасними органолептичними властивостями, виділяє багато густого диму, що забезпечує золотистий колір, делікатесний аромат і ніжну консистенцію продуктів. Тріска для копчення яблуня, яка користується великим попитом серед споживачів, ідеально підходить для приготування в коптильній камері свинини, птиці та риби. Навіть досить жорстке м’ясо диких птахів (гусей, качок, куріпок і т.д.) стає м’яким і соковитим, набуваючи особливий аромат і злегка солодкуватий смак.
Особливості застосування яблучної тріски для копчення
Яблучна тріска найбільш часто застосовується в побуті, що і пояснює великий попит на цей матеріал. Оскільки процес копчення можна сміливо назвати творчим, в підборі тріски є місце експерименту. Ви можете комбінувати різні види фруктової тріски, регулюючи в ту чи іншу сторону кількість інгредієнтів. Рекомендується змішувати:
● тріску для копчення різних порід фруктових дерев. Яблуня, черешня, слива зливаються в один дивовижний аромат, наповнюючи продукт новими смаками;
● фруктову тріску для копчення з тирсою вільхи. Пропорцію ви можете вибирати самостійно, в залежності від особистих смакових уподобань.

Де купити фруктову щепу для копчення?
Компанія Gallus Trade реалізує тріску яблуні для копчення і щепу інших фруктових дерев. Ми пропонуємо матеріали, які виготовляються спеціально для ковбасних підприємств і цехів, а також любителів копчених виробів. Наша тріска має оптимальні розміри (від 6-12 мм до 1-3 мм) і відповідний рівень вологості (10 ± 2%). Завдяки застосуванню інноваційного методу облагородження тріски для копчення, кінцевий продукт містить максимальну кількість ароматних речовин. Коптильний дим від яблучної щепи консервує продукт, забезпечує стійкий блиск, колір і смак навіть після короткого часу перебування в коптильної камері. Яблучна тріска швидко займається, довго тліє і виробляє дим підходящої щільності. Матеріал витрачається економно, оскільки в димі концентрується максимальний вміст консервуючих речовин. Втрата в масі продукту мінімальна.
Яблучна тріска для копчення для малих і великих виробників
Враховуючи високу вартість копчених виробів в магазинах, більш вигідно приготувати такі ласощі самому. Ви зможете вибрати гарну вихідну сировину, яка в поєднанні з технологіями і матеріалами копчення забезпечить вишуканий смак готових страв. Також приготування продуктів шляхом копчення можна перетворити на маленький або більш масштабний бізнес, залежно від обраних обсягів виробництва. Застосування фруктової щепи для копчення робить готові продукти не тільки смачними, а й абсолютно безпечними для здоров’я споживачів, адже матеріал обмежує кількість канцерогенних речовин. Копчене м’ясо, реберця, скумбрія, сир, приготовані на наших щепах шляхом холодного чи гарячого копчення, привернуть велику кількість вдячних клієнтів.

Форма замовлення
captcha

Дякуємо за Ваше повідомлення!
Ми відповімо на нього як омога скоріше